"Podróże, to jedyna rzecz,

na którą wydajemy pieniądze,

a stajemy się bogatsi"

...

 

Podróże które kształcą

 

Naszą misją jest wspieranie ludzi w realizacji ich celów, planów i marzeń, poprzez - inspirowanie, motywowanie, dzielenie się wiedzą, oraz tworzenie niekonwencjonalnych podróży, szkoleń i warsztatów, dostarczających przeżyć, emocji i wspierających rozwój. 

Nie sprzedajemy "wycieczek", które można znaleźć w katalogach biur podróży – tworzymy wyjazdy i podróże rozwojowe, dopasowane zarówno do preferencji, celów, jak i potrzeb rozwojowych naszych Klientów. Nasze propozycje są nie tylko okazją do wypoczynku, lecz również - szansą spełnienia własnych marzeń, zdobycia nowych doświadczeń i wprowadzenia upragnionych zmian.

 

Dostarczamy przeżyć, emocji i doświadczeń, wspierających rozwój, oraz wprowadzenie zmian na lepsze.

 

"Aby poznać człowieka, trzeba zostać jego towarzyszem podróży"

Jakim typem podróżnika jesteś?

 

 Nasze niekonwencjonalne wyjazdy i podróże rozwojowe są profilowane psychologicznie i dopasowane do potrzeb, wyzwań, oraz możliwości zainteresowanych. Poprzedza je pogłębiona analiza oczekiwań, preferencji i predyspozycji, oraz poznanie realnych wyzwań i trudności, z którymi borykają się sami uczestnicy. Określenie celu podróży, obszarów rozwoju, a także indywidualnych zasobów i możliwości, pozwala nam na dopasowanie optymalnych rozwiązań, zwiększa szanse realizacji określonych celów, oraz wdrożenie upragnionych zmian.

 

Dzięki indywidualnemu podejściu, oraz dobraniu optymalnych rozwiązań, skutecznie towarzyszymy w procesie wprowadzenia zmian, realizacji celów i spełnianiu własnych marzeń. 

 

"Zła wiadomość jest taka, że czas leci. Dobra, że to Ty, jesteś pilotem"

 

Marzenia się spełnia

 

Spanie w hamaku na pustyni, nurkowanie z rekinami, wejście na aktywny wulkan? Piracki rejs po morzach i oceanach, nauka surfowania lub skoki ze spadochronem? A może, warsztaty rozwoju osobistego na plaży, medytacja wśród pól ryżowych na Bali lub romantyczny wyjazd we dwoje? To wszystko jest na wyciągnięcie ręki. To, z czego skorzystasz - zależy już tylko od Ciebie.

 

Wskażemy możliwe drogi, przygotujemy do wyjazdu, zorganizujemy Twoją niekonwencjonalną podróż od A do Z, a nawet - pojedziemy tam z Tobą. Powiedz o czym marzysz, czego chcesz doświadczyć, lub czego chcesz się nauczyć, a znajdziemy optymalne dla Ciebie rozwiązanie. 

 

Z nami będziesz mógł spełnić swoje marzenia i wyruszyć w podroż swojego życia.

 

"Inwestycja w podróże - to inwestycja w siebie"

Rozpocznij swoją podróż

Nasze niekonwencjonalne wyjazdy i podróże rozwojowe są "szyte na miarę" i organizowane w trzech wersjach kosztowych: ekonomicznej, optymalnej, oraz w wersji premium, a w zależności od potrzeb, preferencji i możliwości - mogą mieć charakter zarówno grupowy, jak i indywidualny. Koszty podróży są uzależnione od destynacji, czasu trwania wyjazdu, zakresu naszego wsparcia, oraz dodatkowych atrakcji.

Możesz spać w sześciogwiazdkowym hotelu na Malediwach, luksusowym jachcie na morzu śródziemnym, willi z widokiem na ocean, a także - w szałasie, namiocie, lub pod gołym niebem. Ty decydujesz gdzie i czego chcesz doświadczyć -  my, z przyjemnością Ci w tym pomożemy...

 

W zależności od celu podróży, Twoich potrzeb rozwojowych, oraz dostępnych zasobów - dobierzemy optymalne rozwiązanie, które pomoże Ci doświadczyć to, czego pragniesz i znaleźć to, czego szukasz.

 

Krok 1

Wypełnij test "Jakim typem podróżnika jesteś?" i odkryj swój naturalny styl podróżowania 

Krok 2

Powiedz nam o czym marzysz, co chcesz przeżyć lub co chcesz zmienić i osiągnąć?

Krok 3

Jeśli znajdziemy optymalne dla Ciebie rozwiązanie - zaprosimy Cię w podróż życia

Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku - nie czekaj, tylko zrób ten pierwszy!

 

 

Wśród wielu dróg przez życie,

 warto wybrać - WŁASNĄ

 

Jeśli chcesz wiedzieć, 

jak ruszyć tyłek zacząć żyć po swojemu 

– zapraszam!

 

lub u nas