"Bądź sobą.

Chyba, że możesz być piratem, 

wtedy, bądź piratem"

...

 

 

Zespół do zadań specjalnych

 

Pirate Consulting to inicjatywa zrodzona z pasji do przygód, zdobywania nowych doświadczeń, rozwoju oraz chęci pomagania innym. Nasz zespół to grupa doświadczonych psychologów, trenerów, doradców, instruktorów i podróżników - ludzi odważnych, ciekawych świata, żyjących "po swojemu", gotowych, by dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem oraz pomóc innym w spełnianiu ich marzeń.

Łukasz Kostecki - psycholog, trener, doradca, dyplomowany coach, certyfikowany assesor AC/DC, oraz konsultant Extended DISC. Ekspert ds. szkoleń i rozwoju, z ponad 20 letnim doświadczeniem zawodowym. Łowca przygód, doświadczeń i talentów. Żeglarz, freediver i wolny duch - wspierający ludzi w realizacji ich celów. W swojej pracy łączy praktyczną wiedzę z zakresu współczesnej psychologii, z bogatym doświadczeniem życiowym, pasją oraz nastawieniem na widoczne efekty podejmowanych działań.

Z natury otwarty, kreatywny i pozytywnie nastawiony do życia. Kocha słońce, wodę oraz pracę z ludźmi. Z przyjemnością zgłębia morskie głębiny, ludzką naturę, oraz ukryte w nas możliwości. Pomaga odkryć i wykorzystać drzemiący w ludziach potencjał, dodaje wiary w siebie, motywuje i uczy jak osiągnąć to, co dla nas ważne. Wierzy, że można zmienić świat i robi to - po swojemu...

Mieszkał w Afryce, Azji oraz Australii, Kierując się maksymą: "smooth sea never made a skillful sailor" wciąż doświadcza, odkrywa, uczy się i wyciąga wnioski. Swoje odkrycia, wykorzystuje w życiu, zarówno swoim, jak i swoich Klientów.

Justyna Duda - pedagog, doradca, certyfikowany konsultant Extended DISC oraz menedżer ds. rozwoju, z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży HR, szkoleń oraz w pracy dla międzynarodowych korporacji. Posiada bogate doświadczenie zawodowe, między innymi w tworzeniu i kompleksowej realizacji projektów doradczych, szkoleniowych, rekrutacyjnych oraz innych działaniach z obszaru miękkiego HR. Specjalizuje się w ocenie mocnych stron, predyspozycji i potencjału, a także w rozwoju talentów i doradztwie personalnym.

Świetny sluchacz, obserwator i dobra dusza, wspierająca ludzi w realizacji ich celów. Ma dużo empatii, zrozumienia i zacięcie terapeutyczne. Choć z natury jest otwarta na potrzeby innych, wrażliwa i pomocna - równocześnie, twardo stąpa po ziemi i każdy ekscytujący pomysł sprawdza pod kątem szans realizacji. Wierzy, że nie wszystko, co warto się opłaca i nie wszystko, co się opłaca - warto. 

Ceni spokój, harmonię i ciszę oraz równowagę między pracą i życiem osobistym, celami biznesowymi i ludźmi, oraz szaleństwem i zdrowym rozsądkiem. Uwielbia podróże do ciepłych krajów, dobre hotele i system All inclusive. Ten typ tak ma.

Marlena Adamska – doświadczony trener, konsultant, wykładowca akademicki, oraz praktyk biznesu, z blisko 20-letnim stażem w obszarze zarządzania ludźmi i finansów  Pracowała na wysokich stanowiskach menedżerskich, jednak od lat z powodzeniem prowadzi własną działalność biznesową, wspierając największe firmy w Polsce. Współautorka wielu projektów z obszaru doradztwa personalnego, szkoleń oraz rozwiązań informatycznych dla HR i biznesu. 

Lubi podróże z nutką adrenaliny oraz bycie w bliskim kontakcie z naturą. Uwielbia nurkowanie z delfinami i rekinami. Ponieważ jest nie tylko nurkiem ale i Rescue Diverem PADI, w jej towarzystwie można czuć się dobrze i bezpiecznie, zarówno na stałym lądzie, jak i pod wodą. Gdy zdejmuje płetwy przerzuca się na ukochane jednoślady, Chętnie usiądzie w blasku ogniska, upiecze własnoręcznie złowioną rybę, a jeśli zajdzie taka potrzeba, zasiądzie za sterami szybowca.

Kierując się maksymą „bogatym nie jest ten kto dużo ma lecz ten, kto dużo daje” codziennie, stara się dawać z siebie 120%. To podejście, towarzyszy jej zarówno w biznesie, jak i w pracy, na rzecz ludzi potrzebujących.

Katarzyna Jośko – psycholog, trener, doradca, konsultant HR oraz menedżer ds. zasobów ludzkich. Od ponad 11 lat pracuje w środowisku dużych instytucji biznesowych, wspierając ludzi, zespoły i całe organizacje. Jej celem jest tworzenie optymalnego, efektywnego i przyjaznego środowiska pracy - umożliwiającego łączenie celów biznesowych firm, z potrzebami, celami i aspiracjami samych pracowników.  

Współpracując z kadrą menadżerską optymalizuje środowisko i klimat organizacyjny w firmach, tworzy narzędzia i rozwiązania wspierające efektywność i motywację pracowników, a także wspiera rozwój i zaangażowanie pracowników organizując szkolenia, warsztaty, wyjazdy motywacyjne i eventy. W wolnych chwilach prowadzi zajęcia w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji oraz Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.

Z natury wulkan energii – zarażająca innych swoimi pomysłami, nastawieniem na cel i chęcią działania. Choć jest kobietą pracującą (i żadnej pracy się nie boi), czas wolny z przyjemnością przeznacza na pielęgnowanie życia rodzinnego i kształtowania nowego pokolenia przedsiębiorców. Jest miłośniczką podróży ze smakiem, włoskiego wina oraz dobrego towarzystwa.

Anna Ryczek –  z wykształcenia psycholog, z zamiłowania instruktorka jogi, z wyboru ambasadorka metody Butejki w Polsce. Prowadzi indywidualne i grupowe treningi, łącząc techniki oddechowe, z praktyką uważności oraz świadomą relaksacją ciała i umysłu. Członek Buteyko Professionals International., tłumacz i wydawca książek („Spokojny oddech, spokojny umysł”, „Zamknij usta”, oraz „Kto ma nosa do zdrowia”), współorganizatorka kursów instruktorskich metody Butejki oraz Tlenowej przewagi (Oxygen Advantage), nowatorskiego programu zwiększającego efektywność ćwiczeń kondycyjnych. Jej pasją jest aerial joga, z której prowadzi kursy instruktorskie (www.letsflyoga.com).

Organizuje  warsztaty oddechowe, które poprawiają dotlenienie ciała, uczy jak skuteczniej radzić sobie ze stresem i mieć więcej energii do życia; prowadzi lekcje jogi poprawiające elastyczność, równowagę oraz skupienie umysłu; a także warsztaty z medytacji, technik relaksacji, mindfulness oraz Thai Yoga Massage – wprowadzające w stan głębokiego odprężenia i relaksu.

Z natury ciepła, życzliwa i otwarta na nowe doświadczenia. Kocha wolność, niezależność oraz bycie w kontakcie ze sobą i z naturą. Podróżuje, chodzi boso i patrzy w niebo...

Michał Wójcik - kapitan jachtowy i motorowodny, instruktor żeglarstwa PZŻ, ISSA oraz instruktor narciarstwa. Ratownik WOPR, delfino-terapeuta oraz strażak i wieloletni współpracownik Wielkiej Orkiestry Śiątecznej Pomocy. Absolwent Warszawskiego AWFu, Szkoły Pod Żaglami oraz Atatürk Üniversitesi w Erzurum.

Jego pasją są podróże, wyprawy w nieznane i sporty podnoszące poziom adrenaliny. Turystyką zajmuje się zarówno hobbystycznie, jak i zawodowo, od lat prowadząc i organizując wyjazdy w różne zakątki świata. Z przyjemnością wspiera klientów indywidualnych i zespoły organizując rejsy, kursy i niekonwencjonalne spotkania team-building. Podróżuje na różne sposoby, począwszy od żeglarskiej włóczęgi po morzach, przez piesze wędrówki, wyprawy motocyklowe, na zdobywaniu zaśnieżonych szczytów kończąc.

Jest fanem Małego Księcia, oraz wyznawcą teorii, że żeglarstwo to sport dla dam i gentlemanów. Nie lubi chodzenia na łatwiznę oraz wszechobecnej ,,bylejakości’’ współczesnego świata. Jest marzycielem, człowiekiem z zasadami i chęcią pomagania innym. Tymi wartościami, kieruje się zarówno na morzu, jak i w życiu.

Dawid Procner – żeglarz, sternik morski i motorowodny oraz certyfikowany płetwonurek CMAS. Członek Grupy Interwencyjnej Beskidzkiego WOPR oraz ratownik medyczny, dbający o zdrowie i bezpieczeństwo ludzi. Przedsiębiorca, właściciel szkoły pływania oraz profesjonalny instruktor, wspierający w nauce, zarówno dorosłych, jak i młodzież. 

Choć urodził się z górach, jego naturalnym środowiskiem jest woda i całe swoje życie, podporządkował właśnie rytmowi fal. Jako aktywny zawodnik regatowy świadomie wybiera swoje cele i z determinacją do nich dąży. Zgodnie z maksymą „Kto stoi w miejscu, ten się cofa” - za najważniejsze, uznaje ciągły rozwój i doskonalenie. Wciąż szuka nowych przygód i z przyjemnością angażuje się w inicjatywy, które zmieniają i inspirują kolejne osoby.

Wierzy, że "Drzewo nie smagane wiatrem rzadko kiedy wyrasta na silne i zdrowe", więc łapie wiatr w żagle i konsekwentnie spełnia swoje marzenia. Jest pełen pozytywnego podejścia do życia, otwarty na ludzi i na nowe doświadczenia. Zdaniem wielu, to młodsza i lepsza wersja Davida Hasselhoffa ze Słonecznego Patrolu. Znak rozpoznawczy: szczery i szeroki  uśmiech oraz klata, jak u Pirata ;-)

Jakub Ochnio - Szef wyszkolenia wysokościowego Grupy Ratownictwa Specjalistycznego SAR. Członek Wielkopolskiego Klubu Taternictwa Jaskiniowego oraz Grupy Ratownictwa Jaskiniowego PZA. Instruktor ratownictwa wysokościowego, wspinaczki, alpinistycznych technik linowych, oraz turystyki kwalifikowanej. alpinista, nurek i skoczek spadochronowy. Trenował strzelectwo bojowe i tajski boks.

Z natury człowiek do zadań specjalnych. Reczy niemożliwe załatwia od ręki, a na cuda trzeba poczekać kilka dni. Uczestniczył w akcji poszukiwawczo-ratowniczej po trzęsieni ziemi we włoskim Amatrice, za co został odznaczony Medalem za Ofiarność i Odwagę.

Uwielbia wyzwania, ambitne cele i konsekwentnie dąży do ich realizacji. Jego pasją są sporty ekstremalne, przekraczanie kolejnych granic, oraz fotografia. Wierzy, że gdy pokonamy własne ograniczenia, jesteśmy w stanie sięgnąć gwiazd i dostać od życia, to co najlepsze. Dlatego wciąż podnosi własne kwalifikacje i wciąż się rozwija. Jego motto życiowe to: „Who dares wins”.

Adam Zając - trener personalny, instruktor rekreacji ruchowej, doradca oraz autor indywidualnych programów treningowych. Ekspert ds. kondycji fizycznej, pięknej sylwetki i zdrowego trybu życia. Vice mistrz świata w kategorii Men’s Physique, brązowy medalista Polski, oraz wschodząca gwiazda MTV.

Na swoim koncie ma tysiące przeprowadzonych treningów personalnych, podczas których pomagał osiągać cele ludziom o różnej budowie ciała, wieku i problemach zdrowotnych. Bogate doświadczenie zawodowe, wiedza merytoryczna oraz wiara w ludzi, pomagają mu w szybkim znalezieniu najkrótszej drogi prowadzącej do satysfakcji i zdrowia klientów.  

W pracy z ludźmi korzysta z wielu rozwiązań poprawiających ich wzorce ruchowe, żywieniowe i mentalne - wspierając, motywując i zmieniając ich nawyki na lepsze. Mimo wieloletniego doświadczenia zawodowego i wielu sukcesów - wciąż inwestuje we własny rozwój szukając skutecznych metod wspierania Klientów w realizacji ich celów.

Jest wulkanem energii który zaraża swoją otwartością, entuzjazmem i pozytywnym nastawieniem do świata. Wierzy, że „chcieć znaczy móc", a motywacja i wytrwałość są kluczem do uzyskania założonych efektów.

Angelika Jastrzębska – dietetyk, specjalistka ds. żywienia, motywatorka i propagatorka zdrowego stylu życia. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalistka w dziedzinie dietetyki klinicznej oraz poradnictwa z zakresu żywienia. Jej misją jest niesienie pomocy w podejmowaniu świadomych decyzji dotyczących prawidłowego odżywiania się, budowanie prozdrowotnych nawyków, edukacja oraz wsparcie klientów, w dążeniu do wyznaczonych celów.

W swojej pracy stawia na indywidualne podejście, dopasowanie do potrzeb i możliwości klientów oraz skuteczność. Swoje działania opiera nie na mitach, a na sprawdzonej i rzetelnej wiedzy, którą wciąż chętnie poszerza. Podnosi swoje kompetencje poprzez udział w licznych szkoleniach, konferencjach naukowych, a także poprzez samokształcenie oparte na własnym doświadczeniu.

Cechuje ją energiczna osobowość, entuzjazm oraz wiara w ludzkie możliwości. Indywidualne podejście, zaangażowanie oraz dobór optymalnych rozwiązań pozwalają jej na skuteczne wsparcie klientów i realną pomoc w realizacji ich postanowień, celów i marzeń.

Aleksander Dumała - zawodowy iluzjonista, konferansjer i mówca. Ekspert od rzeczy niemożliwych, cudów oraz pułapek ludzkiego umysłu. Praktyk, pasjonat i propagator edutainment - nurtu łączącego edukację, z rozrywką na światowym poziomie. Od 15 lat występuje na scenie, gdzie bawiąc uczy, a ucząc bawi. Żywy przykład, że niemożliwe nie istnieje, a trening czyni mistrza.

Jest absolwentem prestiżowej Magic&Mystery School w Las Vegas, a jego wiedza, umiejętności i osobowość od lat oczarowują ludzi na całym świecie. Jego występy wzbudzają efekt „WOW” i wywołują prawdziwe oraz niezapomniane emocje. Lata doświadczeń, treningów i wrodzony profesjonalizm zaprowadziły go do finału flagowego programu TVN „Mam talent”. Dostarcza świetnej rozrywki, dobrej zabawy i mnóstwo pozytywnej energii.

Jego występy tworzone są z myślą o dorosłym i wymagającym widzu, który ceni dobry smak, inteligencję i lubi spędzać czas w sposób zaskakujący, wyrafinowany i mądry. W swojej pracy łączy iluzję, stand-up i poczucie humoru. Jest uwielbiany przez kobiety, a ceniony przez mężczyzn.

Radosław Sęp – operator filmowy i telewizyjny, ekspert i doradca ds. wizerunku w mediach, od 30 lat pracujący z najważniejszymi osobami w kraju i za granicą. Autor uznanych zdjęć, reportaży oraz filmów krótkometrażowych

Z natury zdobywca, z zamiłowania żeglarz, z wyboru podróżnik, próbujący uchwycić ważne momenty w dziejach ludzkości i pokazać je opinii publicznej. Jego zdjęcia uwieczniły najważniejsze i najtrudniejsze doświadczenia we współczesnej historii. Współpracował z korespondentami wojennymi, dziennikarzami, gwiazdami sportu, kina, muzyki oraz politykami.

Jako absolwent PWST w Łodzi, wieloletni pracownik TVP oraz jeden z najbardziej cenionych fachowców od wizerunku, wychował wielu dziennikarzy, rzeczników prasowych, polityków i prezesów, największych firm w Polsce.

Pracował na każdej szerokości geograficznej, a razem ze swoją kamerą zwiedził cały świat od Białego Domu, przez Watykan, Afganistan, aż po Australię. Po zagranicznych wojażach z przyjemnością odpoczywa wśród mazurskich jezior, gdzie docenia uroki ciszy i wypoczynek na łonie natury, z dala od telewizora.

Michał Oraszek - rysownik, grafik, dyrektor kreatywny i artystyczny. Od wielu lat zajmuje się projektowaniem, tworząc grafiki i ilustracje dla największych na rynku marek. Autor wystaw w Polsce i za granicą, twórca cenionych plakatów, ilustracji i komiksów, które znalazły wielbicieli na całym świecie. 

Jako absolwent ASP w Łodzi, pracował w agencji kreatywnej licząc, że w branży reklamowej spełni swoje artystyczne ambicje, plany i marzenia. Ponieważ jego idealistyczne podejście szybko zostało skonfrontowane z korporacyjną rzeczywistością - postawił na wolność i artystyczną niezależność, Jego ilustrowane spostrzeżenia ujrzały światło dziennie w postaci autonomicznych prac, które są znane i cenione, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Fan dobrej kuchni, gier karcianych i ziołolecznictwa, który z niczego potrafi zrobić makaron, designerską lampę i dzieło sztuki. Jest marzycielem, który robi dobry użytek ze swojej wrażliwości, bogatej wyobraźni i talentu. Dąży do artystycznej wolności i wciąż szuka nowych możliwości wyrazu. Wierzy, że "logika zaprowadzi nas z  punktu A do punktu B ale to wyobraźnia zaprowadzi nas wszędzie".

 

Wśród wielu dróg przez życie,

 warto wybrać - WŁASNĄ

 

Jeśli chcesz wiedzieć, 

jak ruszyć tyłek zacząć żyć po swojemu 

– zapraszam!

 

lub u nas